Kim jestem?

Jestem coachem i trenerką mentalną

Absolwentką Life Coaching College we Wrocławiu oraz Seeking Greatness Academy, pierwszej w Polsce akademii rozwoju osobistego opartej o program Boba Proctora Thinking into Results na licencji Proctor Gallagher Institute w USA.

Pomagam kobietom osiągać ich cele oraz dokonywać zmiany, o jakiej zawsze marzyły.

Dzięki rozwojowi osobistemu i drodze, którą przeszłam, dziś jestem szczęśliwą, spełnioną, zadowoloną z życia i niezależną kobietą, o wysokim poczuciu własnej wartości, świadomą swojego potencjału i swojej mocy sprawczej.

Ale nie zawsze tak było…

Jeszcze nie tak dawno temu byłam zupełnie inną osobą…

Sfrustrowana, nieszczęśliwa, przez kilka lat kręciłam się w kółko, dramatycznie pragnąc zmiany. Byłam wypalona zawodowo, niezadowolona ze swojego życia prywatnego, smutna i zagubiona. Choć bardzo tego pragnęłam, nie umiałam ruszyć z miejsca. Traktowałam siebie jako ofiarę, obwiniałam innych ludzi i okoliczności za moje niepowodzenia. 

Codziennie wieczorem kładłam się spać, obiecując sobie, że już jutro zaczynam “nowe życie”.

Tak było jeszcze niedawno…

Dziś jestem zupełnie kimś innym.

Czuję się szczęśliwa, spełniona, wolna, niezależna finansowo. 

Po 20 latach rzuciłam niesatysfakcjonującą mnie już pracę, aby robić to, co kocham i o czym od dawna marzyłam. W krótkim czasie kilkukrotnie zwiększyłam swoje zarobki, poprawiłam relację z partnerem, odzyskałam spokój i harmonię, zwiększyłam poczucie własnej wartości, rozwinęłam swój potencjał, uwierzyłam w siebie i swoją moc sprawczą.

Poznaj krótką historię mojej transformacji

Jak to możliwe?

Rozpaczliwie szukając rozwiązania moich problemów, trafiłam na proces, dzięki któremu zrozumiałam, dlaczego stoję w miejscu.

Zrozumiałam, że problem nie leży w tym, jaka jestem, ale jest głęboko zakopany w mojej podświadomości i dopóki nie zmienię starych blokujących mnie programów, nigdy nie ruszę z miejsca.

Pracując z najlepszymi w Polsce mentorami, otrzymałam wsparcie oraz światowej klasy program, dzięki któremu w kilka miesięcy dokonałam całkowitej transformacji i “urodziłam się na nowo”.

Dostałam narzędzia i poznałam skuteczne metody, dzięki którym wiem, jak w krótkim czasie można dokonać trwałej zmiany, bez względu na to, w jakim punkcie życia się znajdujesz.

Dziś sama uczę kobiety, w jaki sposób mogą dokonać transformacji takiej jak moja. Dzielę się moją wiedzą i moim doświadczeniem, ponieważ wiem, jak trudno jest dokonać zmiany w pojedynkę.

Nasza podświadomość nie lubi zmian i zrobi wszystko, żeby zatrzymać Cię tu, gdzie jesteś, nawet jeśli jest to dla Ciebie destrukcyjne.

Dlatego tak ważne jest, żeby mieć wsparcie i kogoś, kto poprowadzi Cię za rękę w tym procesie.

Ja daję Ci to wsparcie, a także odpowiednie narzędzia, abyś już od pierwszego dnia zaczęła zmieniać swój sposób myślenia i ruszyła po swoje marzenia!

Uczestniczki programu już po pierwszych tygodniach przełamują swoje blokady, podejmują działania i osiągają pierwsze rezultaty oraz z odwagą i pewnością siebie idą po swoje cele!

Zobacz, co o Akademii piszą uczestniczki.

 

Jeśli chcesz tak jak ja i kobiety, które prowadzę, w krótkim czasie dokonać trwałej i skutecznej zmiany swojego życia, zapraszam Cię na rozmowę.

Być może dołączysz do wspaniałej społeczności kobiet, które chcą od życia więcej?