Opinie Uczestniczek Akademii Transformacji

barbara zaprawa

Dzięki Magdzie przestałam bać się swojego celu, nie wstydzę się rzeczy tak wielkiej i onieśmielającej. Jestem dumna, że dążę do niego.

Monika bargieł

Madzia jest niesamowitą osobą, z ogromną wiedzą. Jej głos, jej przekaz ze mną rezonuje. W końcu wiem, jaki jest mój cel.

Agnieszka Turek

W końcu idę po wiele swoich pragnień, jestem w zupełnie innym miejscu, jestem inną osobą. Zadziała się magia na każdym poziomie.

dorota
horba

Po dwóch miesiącach zaczęły się dziać w moim życiu cuda. Zaakceptowałam siebie. Narodziłam się jeszcze raz mając 50 lat.

Marzena
Okoń

Akademia jest skuteczna, bo widzę zmiany w tym jak się zachowuję i jak układa się moje życie.

Małgorzata łapińska

Akademia pomaga w spełnianiu marzeń, bez względu na to, jakie one by nie były – ważne, by były Twoje, płynące prosto z serca.

Bożena Kowzan

Wychodzimy ze strefy komfortu, wychodzimy z tym co mamy, tak jak potrafimy na ten moment i to jest cudowne.

Agnieszka Stanisławska

Ruszyłam, idę po swój cel i wiem, że go osiągnę. Poznałam świetne dziewczyny z Akademii i mam również od nich ogromne wsparcie.

Agnieszka
Jaroszewska

Magda jest osobą troskliwą, która stara się posprzątać nam w głowie. Środowisko, które stwarza jest czymś, czego bardzo nam potrzeba.

Sylwia Kolaczek Juraszek

Czuję, że mogę mieć trochę więcej z życia, że posiadanie marzeń jest czymś dobrym. Jestem naładowana pozytywną energią.

Renata
Dzwonik

Zmiany są u mnie niesamowicie widoczne. Wiem, co mam robić

Beata
Anyaele

Nikt mi nie powiedział, że może być lepiej. Nikt mnie tego nie nauczył. Dopiero Magdalena pokazała mi, że niemożliwe jest możliwe.

Magdalena Żak-Zielińska

Uwierzyłam w siebie, uwierzyłam w to, że mogę wszystko, że mogę marzyć i moje marzenia się spełnią.

Magdalena Targońska

Wyszłam ze strefy komfortu – publikuję filmiki na Facebooku, a wcześniej się tego bałam. Bałam się pokazać ludziom to, czym się zajmuję. Tkwiłam w tym miejscu 8 lat!

Beata
Komendera

To jest cudowny proces własnej transformacji, gdzie faktycznie idziemy do przodu, skupiając się na tym, ku czemu dążymy. Akademia to miejsce, gdzie znajdziemy wsparcie.

Agnieszka Libura

Zaczęłam słuchać siebie, zaczęłam słuchać swojego serca, zwracać uwagę na moje potrzeby, a nie na wszystkich dookoła, co ode mnie oczekują.

Joanna
Bator

Byłam jak statek, który dryfował w nieokreślonym kierunku, bez celu. Praca z Magdą pokazała mi, jak ważne jest wyznaczenie celu, żeby obrać właściwy kierunek.

sylwia krasicka

Jestem dzisiaj w zupełnie innym miejscu. Czuję się napełniona, dowartościowana, naładowana, pewniejsza siebie, no i ruszam z tym, co mi od dawna w duszy grało.

Edyta
Sawicka

Ty, jako jedyna i pierwsza, pokazałaś mi jak określić swój cel. Wiem, jak wyjść ze swojej strefy komfortu, jak uwierzyć w siebie.

RENATA DZWONIK

Wydarzyło się u mnie tyle zmian, tyle odkryć, tyle nowych manifestacji, idei. Pożegnałam moje strachy, lęki i przekonania.

AGNIESZKA TUREK

Dzisiaj już wiem, jaki chcę osiągnąć cel, podchodzę do wszystkiego
z lekkością, chęcią do działania.

sylwia krasicka

Czułam, że jestem w dobrych rękach, no i czuję, że urosłam. Polecam z całego serca.

Dana Krycka

Współpraca z Magdą to jest niesamowity czas. Magda daje ogromną wartość przez swoją obecność, uważność, bardzo mądry przekaz, ma ogromną wiedzę, Jest profesjonalistką w tym, co robi.